XI inauguracja projektu DELTAKLUB Drukuj

23 września, w Auli Urzędu Miasta, odbyła się uroczysta inauguracja XI edycji projektu DELTAKLUB.

W tym roku szkolnym swoją przygodę z DELTAKLUBEM kontynuują nauczycielki matematyki z naszej szkoły - p. Aldona Fijałkowska i p. Anna Olczak-Mielczarek oraz nasi ubiegłoroczni absolwenci: Michał Wyrębkowski i Kuba Brzeziński. Do grona deltaklubowiczów dołączył również Mateusz Bukowski.

Wszyscy zebrani w Auli obejrzeli prezentacje i pokazy matematyczno - przyrodnicze przygotowane przez uczestników programu.

Po części oficjalnej uczestniczyliśmy w wykładzie pracowników Centrum Chemi w Małej Skali w Toruniu nt. "Chemia uczy, bawi - efektowne doświadczenia”.

DELTAKLUB to projekt dla młodzieży uzdolnionej w kierunku nauk ścisłych, wdrażany przez MSCDN w Płocku przy współpracy m.in. Urzędu Miasta Płocka i Stowarzyszenia Inicjatyw Edukacyjnych "Delta".

Więcej na temat uroczystości możemy przeczytać na stronie MSCDN Wydział w Płocku (tu) oraz stronie Urzędu Miasta (tu)

więcej zdjęć tu i tu