I edycja szkolnego konkursu z języka angielskiego ‘Masters of English’ Drukuj

20 czerwca Laureaci I edycji szkolnego konkursu z języka angielskiego ‘Masters of English’, z rąk pani dyrektor Zofii Jakubowskiej, otrzymali dyplomy i nagrody. Konkurs adresowany był do uczniów klas III, których zadaniem było zmierzenie się z testem jednokrotnego wyboru, sprawdzającym wiedzę i umiejętności językowe oraz elementy kultury Wielkiej Brytanii.

Tegoroczni Mistrzowie języka angielskiego w naszej szkole to: Gabriela Śpiegowska kl. 3h – I miejsce; Nadia Dymek kl. 3b - II miejsce; Mateusz Witkowski kl. 3b, Natasza Guzek kl. 3c, - Alicja Kucharska kl. 3h - III miejsce. Wyróżnienia w konkursie otrzymali: Aleksandra Rama kl. 3c oraz Wiktor Kazimierczak kl. 3b.

Laureatom oraz osobom wyróżnionym w konkursie gratulujemy!

Organizatorem konkursu była Ppani Joanna Jakubowska. Serdeczne podziękowania dla pani Anny Malik za fotorelację. Nagrody w konkursie zostały ufundowane przez wydawnictwo Oxford University Press.