Brawo! Zuzia z IV F Drukuj
Brawo!Zuzia z IV F

Zuzia Aleks rozpoczęła swoją przygodę z tańcem towarzyskim w I klasie szkoły podstawowej pod opieką pana Tomasza Kadylaka. Zadebiutowała na turnieju tańca towarzyskiego w grudniu 2016r.

Do tej pory czasu uczestniczyła w 26 ogólnopolskich turniejach tańca towarzyskiego na terenie Polski, uzyskując wysokie finałowe miejsca i zdobywając kolejne klasy taneczne.

W roku szkolnym 2018/2019 brała udział w sześciu turniejach tańca towarzyskiego, zajmując I i II miejsca w swojej kategorii wiekowej. Oprócz zajęć w klasie tanecznej w naszej szkole  uczęszcza na dodatkowe lekcje do Studia Tańca „Falcon” w Płocku oraz  dwa razy w tygodniu na zajęcia baletu.

Taniec stał się jej pasją i sposobem na aktywne spędzanie czasu, uwielbia rywalizację sportową, jest bardzo ambitna.

Jej marzeniem jest osiągnięcie najwyższej klasy tanecznej  w sportowym tańcu towarzyskim J