logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

Rada Pedagogiczna Drukuj

DYREKCJA SZKOŁY
 
Dyrektor: Liliana Tomaszewska
Wicedyrektorzy: Zofia Jakubowska, Roman Kusy
 
 
 
 
Opiekun Samorządu Uczniowskiego klas I - III - p. Bożena Koper
Opiekun Samorządu Uczniowskiego klas IV - VIII - p. Magdalena Nejman, p. Agnieszka  Jakubiak
Rzecznik Praw Ucznia - p. Renata Cichocka
 
 
KSZTAŁCENIE ZINTEGROWANE
   

Ilona Borczuk 

Joanna Dobrogoszcz

Luiza Frankowska 

Anna Frąś 

Małgorzata Gomułka
Katarzyna Kapela 
Karolina Karpińska-Kuciapska 
Bożena Koper 
Urszula Kosińska
 

Małgorzata Lewandowska

Joanna Matuszak 

Joanna Pankowska 
Joanna Skubiszewska 
Małgorzata Szulborska

 
 
NAUCZYCIELE RELIGII
 

ksiądz Tomasz Gerek 
Jolanta Matusiak 
Katarzyna Popek 
Bernadetta Staniszewska 

 
NAUCZYCIELE JĘZYKA POLSKIEGO
  

Anna Adamkiewicz 

Justyna Borkowska 

Ilona Jastrzębska 

Iwona Kowalczyk  

Grzegorz Szczechowicz
Ewa Wojtycka 

 
 
NAUCZYCIELE JĘZYKÓW OBCYCH
   



Adriana Chrobot
Wojciech Gajewski
Renata Idzik

Joanna Jakubowska
Anna Byszewska

Agnieszka Elwertowska / Joanna Czarnecka
Justyna Matusiak 
Agata Rychlik
 

Ewa Różalska 

Justyna Wiśniewska

NAUCZYCIELE HISTORII,WOS
 



Renata Cichocka
  

Joanna Wodowska 

 
NAUCZYCIELE MATEMATYKI
 


Iwona Dobrzyńska 

Małgorzata Jędrzejewska
Agnieszka Koperska 
Magdalena Nejman 
Anna Olczak-Mielczarek 

 
NAUCZYCIELE PRZYRODY, BIOLOGII, GEOGRAFII, FIZYKI, CHEMII,EDB
 


Zofia Jakubowska
Joanna Kowalczyk
Agnieszka Kochanowska-Matuszewska
 

Agnieszka Koperska  

Sylwia Pyrzak   

Ewa Warabida

Justyna Woźniak

Monika Woźniak

 
NAUCZYCIELE MUZYKI 

Małgorzata Podwójci
Roman Kusy  

 
NAUCZYCIELE PLASTYKI I TECHNIKI
 

Barbara Gasińska 
Aneta Olszewska

 
NAUCZYCIELE INFORMATYKI 
  
Robert Elwertowski

Barbara Gasińska 

Roman Kusy 

 
NAUCZYCIELE WYCHOWANIA FIZYCZNEGO, TANIEC 

Paweł Krawczyński  

Michał Królikowski

Tomasz Kadylak 

Arkadiusz Ławnicki 

Aleksandra Piasecka
Cezariusz Raczkowski 
Iwona Szymańska
Agnieszka Tomaszewska 
Marzena Wakuła 
Andrzej Wolano 
Justyna Woźniak  

 

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY

Monika Czyżewska
Jolanta Czyżewska
Diana Głoskowska  
Joanna Kamińska
Agnieszka Ławnicka 
Edyta Paradowska 

Paulina Szymborska
 
PEDAGOG  Adriana Chrobot. Arleta Urbańczyk, Ovidiienko Olena
 
PSYCHOLOG   Małgorzata Chrząszczewska
 
LOGOPEDA   Maria Ossowska-Widzyńska
 
GIMNASTYKA KOREKCYJNA     Iwona Szymańska,Agnieszka Tomaszewska, Justyna Woźniak
 
ŚWIETLICA SZKOLNA   Elżbieta Pędraszewska-Iskrzak - kierownik

Agnieszka Bronikowska
Martyna Czerniak- Gaza 
Luiza Frankowska                                         
                   
Alicja Michalska 
Olena  Ovdiienko
Альона Колодяжна 
  

 
BIBLIOTEKA SZKOLNA 
Agnieszka Jakubiak
Joanna Kacperska- Michota  
Ewa Warabida