logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

DZIEŃ DOBREGO GŁODA Drukuj

 

   21 listopada został nazwany w naszej szkole „DNIEM DOBREGO GŁODA”, czyli dzielę się tym, co wydam lub wydałbym jednego dnia na jedzenie. W tym dniu w całej szkole uczniowie Samorządu Szkolnego pod opieką p. Renaty Wojtyckiej oraz Rzecznika Praw Ucznia - p. Edyty Kowalskiej przeprowadzili zbiórkę środków finansowych i materialnych, które zostaną przeznaczone na pomoc najuboższym, szczególnie dzieciom, osobom starszym i chorym, którym brakuje środków na życie, na jedzenie.

   To prospołeczna akcja Fundacji „Razem Lepiej” pod honorowym patronatem p. Marka Michalaka, Rzecznika Praw Dziecka RP mająca za zadanie poszerzenie świadomości społecznej dotyczącej problemu głodu w naszym kraju.

   Uczniowie nie zawiedli, dziękujemy za dobre serduszko!!!
   Do 15 grudnia można także wysłać sms-a o treści „DAR” na nr 73165 (koszt 3zł) na konto Fundacji „Razem Lepiej”.
   W dniu 4 grudnia 2011 roku będzie miał miejsce finał akcji "DZIEŃ DOBREGO GŁODA". We wszystkich miastach wojewódzkich w Ośrodkach i Instytucjach Kultury odbędą się koncerty propagujące cele akcji oraz zbiórkę pieniędzy.