Ekologiczne ABC Drukuj

Dnia 07.01.2013 w świetlicy szkolnej, w zimowej scenografii odbyła się pierwsza edycja konkursu ekologicznego pod hasłem: „Ekologiczne A…B…C…”

Mali ekolodzy podzieleni na trzy grupy bardzo poważnie podeszli do problemów środowiska, w którym żyją.

Zmagając się w siedmiu konkurencjach uważnie słuchali próśb przyrody i całego środowiska, rozwiązując rebusy, zagadki muzyczne, krzyżówki itp.

Następnie miała miejsce prezentacja „eko-mody”. Modelkami były studentki PWSZ wystylizowane przez młodych projektantów, którzy misternie łączyli różne materiały zachowując smak estetyczny.

Istotną rzeczą była wygrana, ale ważniejsze było szerzenie świadomości ekologicznej wśród wszystkich uczestników.

Były gratulacje, nagrody i podziękowania za wspaniałą zabawę.

Konkurs przygotowały panie: Katarzyna Kapela i Bożena Kowalska włączając do zabawy całą kadrę świetlicy.

Druga edycja konkursu wiosną – zapraszamy!