Nasza szkoła znowu górą! Drukuj

W piątek 22 marca w SP nr 22 w Płocku odbyło się uroczyste podsumowanie VIII już edycji konkursu multimedialnego „Serfuję. Respektuję”. Wzięło w niej udział wiele szkół z Płocka i okolic.
   Nasza szkoła dostarczyła prezentacje multimedialne wykonane przez uczniów klas IV – VI oraz rysunki w programie Paint wykonane przez uczniów klas I – III. Oto laureaci:
I miejsce – Jakub Biernat z klasy II  – wych. M. Gomułka
III miejsce – Tomasz Pawłowski z klasy II
wych. M. Gomułka
Wyróżnienie: Urszula Chwiałkowska z klasy II – wych. D. Pankau oraz Aleksandra Śliwińska z klasy III – wych. M. Ostrowska.
W kategorii klas starszych uzyskaliśmy dwa wyróżnienia: Katarzyna Mironiuk z klasy VI c, która wykonała prezentację pod kierunkiem p. M. Gomułki oraz Paulina Wuszter z klasy VI b - pod kierunkiem p. R. Elwertowskiego.

Gratulujemy!