logo programu laboratoria przyszłości 
        
 
 
 
 
   
     
 
             
 
   
 
 
 
 Fundusze europejskie
 Szkolny Klub SportowyZPRP
Gramy w ręczną! 
 
 
 
 
 

osiągnięcia sportowe 2023/2024 Drukuj
  • II miejsce  w Turnieju Siatkówki Dziewcząt  rocznik 2009-2010  w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej- Hanna Ciska , Michalina Sobańska (6c),Borowska Maja, Gajewska Zofia, Mroczkowska Iga, Sowa Anna( 6a), Nadia Druś, Oliwia Krajewska - Krysztoforska (8b)- opiekun p. Marzena Wakuła
  • I miejsce w Turnieju Siatkówki Chłopców  rocznik 2009- 2010  w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej i awans do rozgrywek międzypowiatowych-  Czubakowski Krzysztof, Lewandowski Aleksander, Łęcki Jakub, Przybyliński Szymon, Staniszewski Dominik, Ziembiński Filip,  Marciniak Michał,  Pietrzeniewicz Mateusz( 6a) - opiekun p. Marzena Wakuła
  • I miejsce w Unihokeju Dziewcząt Młodzież Szkół Podstawowych Rocznik 2009-2010 w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej i awans do 1/2 wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. 
    Dziewczęta w składzie:  7a - Zofia Gajewska Zofia, 8b - Nadia Druś, Oliwia Krajewska-Krysztoforska, Marika Zawadzka, 8c - Małgorzata Brzeska, Amelia Centkowska, Ewa Orzechowska, 8d - Martyna Wolfigiel-  nauczyciele: 7a - p. Andrzej Wolano, 8b - p. Aleksandra Piasecka, 8c - p. Justyna Woźniak, 8d - p. Marzena Wakuła;
  • II miejsce - w Międzypowiatowych Igrzyskach Szkolnych -2023 w Badmintonie Drużynowym w kategorii młodzież- Szymon Przybyliński, Aleksander Lewandowski, Michał Marciniak ( klasa 7a- opiekun Marzena Wakuła),
  • II miejsce w Turnieju Piłki Siatkowej Młodzików organizowanym przez PTS Płońsk - Aleksander Lewandowski, Michał Marciniak, Jakub Łęcki, Mateusz Pietrzeniewicz, Szymon Przybyliński, Dominik Staniszewski, Filip Ziembiński ( klasa 7a) opiekun Marzena Wakuła,
  • II miejsce  Wiktorii Sulewskiej w Turnieju Rzucanki Siatkarskiej  pod nazwą" Wiwat Niepodległość" organizowanym przez UKS 'Olimpijczyk" Szczutowo - opiekun Marzena Wakuła,
  • II miejsce -w Finale  Badmintona Chłopców Szkół Podstawowych Rocznik  2009-2010 w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej - awans do rozgrywek powiatowych- Szymon Przybyliński, Aleksander Lewandowski, Michał Marciniak (klasa 7a- opiekun Marzena Wakuła);
  • III miejsce -w Finale  Badmintona Dziewcząt Szkół Podstawowych Rocznik  2009-2010 w ramach Młodzieżowej Ligi Sportowej- Hanna Ciska (klasa 7c - opiekun Marzena Wakuła), Zofia Gajewska ( klasa 7a - opiekun Andrzej Wolano), Nadia Druś ( klasa 8b- opiekun Aleksandra Piasecka);
  • I miejsce w sztafetowych biegach przełajowych dziewcząt Szkół Podstawowych - Młodzież rocznik 2009-2010- Natalia Ulicka, Lena Kapuścińska,  Lena Jułkowska, Alicja Kowalska (7b), Michalina Drożdż, Martyna Wolfigiel (8d), Nadia Druś, Oliwia Krajewska-Krysztoforska (8b)- nauczyciele 7b- Iwona Szymańska, 8d- p. Marzena Wakuła, 8b-p. Aleksandra Piasecka;
  • I miejsce-  zawody Płockiej Akademii Piłki Ręcznej chłopców klas 7- skład zespołu to zawodnicy z 7s: Jan Owsik, Bartosz Seidler- bramkarze; Jakub Bryk, Antoni Drążkiewicz, Borys Mielczarek, Marcel Piechota, Piotr Krajewski, Grzegorz Mazur, Adam Słomski, Adam Szlom, Jan Jóźwiak - zawodnicy z pola- trener- p. Cezariusz Raczkowski.

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 1 z 17