Osiągnięcia wiedzowe 2012/2013 Drukuj

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

  • 1 uczeń wyróżniony - Jakub Mielczarek kl.3e (kategoria MALUCH) - XXII edycja Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny 2013", organizowanego przez TUWiNM w Toruniu - opiekun - p. Małgorzata Ostrowska, 
    (13.05.2013)

XIX edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2013

I miejsce drużynowo - edukacja matematyczna klasy drugie: Adam Morawski kl.2a, Szymon Maćkowiak kl.2d, Wiktor Grobelski kl.2c - opiekun - p. Joanna Matuszak, p. Elżbieta Gdak, p. Dorota Pankau,
(20.04.2013)
 

JĘZYK POLSKI
  

  • Laureaci:
    kat. kl.4 - 
    Dorota Rzewnicka kl.4d, Jan Kwiecień kl.4s, Katarzyna Murzyńska kl.4s, Urszula Krynicka kl.4s, Julia Rakowska kl.4c, Julia Bartuś kl.4d, Katarzyna Majchrzak kl.4d,
    kat. kl.5 Jakub Tumkielski kl.5b, Kamil Kowalczyk kl.5b, Natalia Kicińska kl.5b, Joanna Miecznik kl.5b, Iga Śliwińska kl.5d, Julia Śladowska kl.5b, Kasper Lisowski kl.5b, Martyna Kowalska kl.5c,
    kat. kl.6 - Marianna Mycroft kl.6b, Michał Kolankiewicz kl.6c, Paulina Wuszter kl.6c, Bartosz Wiśniewski kl.6c, Julia Sołdańska kl.6e 
    - Ogólnopolski Konkurs "ALBUS z Języka Polskiego - 2013", organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna (8 uczniów), p. Małgorzata Lechowicz (5 uczniów), p. Bożena Matlęga (4 uczniów), p. Ewa Wojtycka (3 uczniów),
  • Wyróżnieni uczniowie:
    kat. kl.4 - Michał Wyrębkowski kl.4a, Agnieszka Goleniewska kl.4a, Natalia Mrozowska kl.4s, Julia Kubiak kl.4sAda Domińska kl.4s
    kat. kl.5 - Łukasz Kłosiński kl.5a, Oliwia Wyrzykowska kl.5a,
    kat. kl.6 - Joanna Sołtysiak kl.6b, Klaudia Kaźmierczak kl.6c, Katarzyna Mironiuk kl.6c, Maja Osowiecka kl.6b, Wiktoria Klikowska kl.6b, Maja Ziembińska kl.6b - Ogólnopolski Konkurs "ALBUS z Języka Polskiego - 2013", organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie - opiekun - p. Bożena Matlęga (6 uczniów), p. Ewa Wojtycka (3 uczennice), p. Małgorzata Lechowicz (2 uczniów), p. Iwona Kowalczyk (2 uczniów),
    (15.06.2013)
 
 
XIX edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2013
  • Natalia Kicińska kl.5b - II miejsce indywidualnie - język polski klasy piąte - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
  • Joanna Miecznik kl.5b - II miejsce indywidualnie - język polski klasy piąte - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
  • Iga Śliwińska kl.5d - III miejsce indywidualnie - język polski klasy piąte - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
  • Eliza Pomianowska kl. 6c - III miejsce indywidualnie - język polski klasy szóste - opiekun - p. Bożena Matlęga,
  • Anna Solak kl.6b - III miejsce indywidualnie - język polski klasy piąte - opiekun - p. Bożena Matlęga,
I miejsce drużynowo - język polski klasy piąte: Natalia Kicińska kl.5b, Joanna Miecznik kl.5b, Iga Śliwińska kl.5d - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
II miejsce drużynowo - język polski klasy szóste: Eliza Pomianowska kl.6c, Anna Solak kl.6b, Paulina Wuszter kl.6d - opiekun - p. Bożena Matlęga,
III miejsce drużynowo - język polski klasy czwarte: Urszula Krynicka kl.4s, Jan Kwiecień kl.4s, Katarzyna Majchrzak kl.4d - opiekun - p. Ewa Wojtycka (2 uczniów), p. Małgorzata Lechowicz (1 uczennica),
(20.04.2013)

  • Katarzyna Mironiuk kl.6c, Maja Ziembińska kl.6b, Katarzyna Słupska kl.6c, Michał Kolankiewicz kl.6c, Anna Solak kl.6b, Wiktoria Klikowska kl.6b - wyróżnienia za bardzo dobry wynik - XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego "Alfik Humanistyczny 2012", organizowanego przez Firmę Edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej, Wrocławskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Matematycznego oraz Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki - opiekun - p. Bożena Matlęga (6 uczniów),
  • Bartosz Wiśniewski kl.6c, Klaudia Kaźmierczak kl.6c, Marianna Mycroft kl.6b, Joanna Sołtysiak kl.6b, Julia Sołdańska kl.6e, Martyna Kowalska kl.5c, Iga Śliwińska kl.5d, Michał Wyrębkowski kl.4a, Dorota Rzewnicka kl.4d, Jan Kwiecień kl.4s - wyróżnienia za dobry wynik - XVI edycja Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego "Alfik Humanistyczny 2012", organizowanego przez Firmę Edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej, Wrocławskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Matematycznego oraz Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki - opiekun - p. Bożena Matlęga (4 uczniów), p. Małgorzata Lechowicz (3 uczniów), p. Elżbieta Zbrzezna (2 uczennice), p. Ewa Wojtycka (1 uczeń),
    (13.02.2013)

Laureaci: Paulina Wuszter kl.6d (VIII m.), Natalia Dejewska kl.6c (IX m.) Maja Osowiecka kl.6b (X m.)- Ogólnopolski Konkurs "Multitest z języka polskiego - 2012", organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej - opiekun - p. Bożena Matlęga (3 uczennice),

  • wyróżnienia: Eliza Pomianowska kl.6c, Wiktoria Klikowska kl.6b, Joanna Sołtysiak kl.6b, Michał Kolankiewicz kl.6c, Katarzyna Mironiuk kl.6c, Anna Solak kl.6b, Marianna Mycroft kl.6b, Julia Sołdańska kl.6e, Kamil Kowalczyk kl.5b, Iga Śliwińska kl.5d, Urszula Krynicka kl.4s, Jan Kwiecień kl.4s - Ogólnopolski Konkurs "Multitest z języka polskiego - 2012", organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej - opiekun - p. Bożena Matlęga (7 uczniów),p. Elżbieta Zbrzezna (3 uczniów), p. Ewa Wojtycka (2 uczniów),
    (13.12.2012) 
        

HISTORIA     

MICHAŁ WYRĘBKOWSKI kl.4a - laureat wojewódzkiego etapu XVIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887-1922. O niepodległość i granice Rzeczpospolitej", organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty, MSCDN w Warszawie pod patronatem MON i MEN - opiekun - p. Renata Wojtycka, 
(29.03.2013)
 
  • Laureat - Michał Wyrębkowski kl.4a (VIII m.) - Ogólnopolski Konkurs "Polskie powstania narodowe w XVIII i XIX wieku", organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej - opiekun - p. Renata Wojtycka,
    (04.06.2013)

  • III miejsce - Agata Jakubowska kl.5b - Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej, organizowany przez SP nr 5 w Płocku - opiekun - p. Renata Wojtycka,
    (04.06.2013)

  • Laureat: Joanna Miecznik kl.5b (IX m.), wyróżnienie - Michał Kolankiewicz kl.6c (XII m.) - Ogólnopolski Konkurs "Galileo 2013 - historia", organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej - opiekun - p. Renata Wojtycka,
    (07.05.2013)

  • I miejsce - Michał Wyrębkowski kl.4a - „NOKTURN 1863 - Powiatowy Konkurs Historyczny zorganizowany z okazji 150 rocznicy wybuchu styczniowego" przez SP w Bodzanowie, pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego p. A.Struzika oraz Wójt Gminy Bodzanów p. G.Pietrzak - opiekun - p. Renata Wojtycka,
(12.03.2013)
 
  • II miejsce - Katarzyna Majchrzak kl.4d, III miejsce - Dorota Rzewnicka kl.4d - Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Polska - moja Ojczyzna", organizowany przez SP 23 w Płocku - opiekun - p. Renata Wojtycka,
(02.2013)
                                                                                                                                                        

 JĘZYK ANGIELSKI     

  • wyróżnienie - Aleksandra Majchrzak kl.4a - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI - PANDA 2013 - Język angielski, organizowany przez firmę edukacyjną Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI - opiekun - p. Renata Idzik,
    (04.06.2013)

  • dyplom laureata za zajęcie: VII miejsca- Piotr Sobecki kl.5s, X miejsca- Jan Kwiecień kl.4s, XII miejsca- Marianna Mycroft kl.6b, XIII miejsca- Joanna Miecznik kl.5b  - Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego "Olimpus- sesja wiosenna", organizowana przez firmę Olimpus w Warszawie - opiekun - p. Justyna Grzyb (2 uczniów), p. Agata Rychlik (1 uczennica), p. Anna Malik (1 uczennica),
(27.05.2013) 
 
  • Marianna Mycroft kl.6b - wyróżnienie za bardzo dobry wynik - XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego "English ACE 2013", organizowanego przez Firmę Edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz - opiekun - p. Agata Rychlik,
  • wyróżnienia za dobry wynik - Wiktoria Klikowska kl.6b, Paulina Wuszter kl.6d, Piotr Sobecki kl.5s - XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego "English ACE 2013", organizowanego przez Firmę Edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz - opiekun - p. Agata Rychlik, p. Agnieszka Jarzyńska, p.Justyna Grzyb,
(08.05.2013)
 
XIX edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2013
  • Iga Śliwińska kl.5d - I miejsce indywidualnie - język angielski klasy piąte - opiekun - p. Agata Rychlik,
  • Joanna Miecznik kl.5b - II miejsce indywidualnie - język angielski klasy piąte - opiekun - p. Anna Malik,
II miejsce drużynowo - język angielski klasy piąte: Iga Śliwińska kl.5d, Joanna Miecznik kl.5b, Kasper Lisowski kl.5b  - opiekun - p. Agata Rychlik (1 uczennica), p. Anna Malik (2 uczniów), 
II miejsce drużynowo - język angielski klasy szóste: Wiktoria Klikowska kl.6b, Marianna Mycroft kl.6b, Anna Solak kl.6b - opiekun - p. Agata Rychlik,
(20.04.2013)
 

Laureaci: Piotr Sobecki kl.5s (VII m.), Marianna Mycroft kl.6b (VIII m.), Wiktoria Klikowska kl.6b (X m.) - Ogólnopolski Konkurs "Multitest z języka angielskiego - 2012", organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej - opiekun - p. Justyna Grzyb (1 uczeń), p. Agata Rychlik (2 uczennice),

  • wyróżnienia: Iga Śliwińska kl.5d, Anna Solak kl.6b, Paulina Wuszter kl.6d - Ogólnopolski Konkurs "Multitest z języka angielskiego - 2012", organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej - opiekun - p. Agata Rychlik (2 uczennice), p. Agnieszka Jarzyńska (1 uczennica), Justyna Grzyb (1 uczennica),
    (04.01.2013)
  • Wiktoria Klikowska kl.6b, Marianna Mycroft kl.6b - II miejsce drużynowo - II edycja Międzyszkolnego Konkursu "Angielski z komputerem", organizowanego przez Gimnazjum nr 5 w Płocku - opiekun - p. Agata Rychlik,
    (06.12.2012)

MATEMATYKA 

MICHAŁ KOLANKIEWICZ kl.6c - laureat  III etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2012/2013, organizowanego na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek,
    (15.02.2013)


  • 1 uczeń wyróżniony za bardzo dobry wynik - Michał Kolankiewicz kl.6c (kategoria BENIAMIN) - XXII edycja Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny 2013", organizowanego przez TUWiNM w Toruniu - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek,
  • 6 uczniów wyróżnionych - Wiktoria Mańkowska kl.6b, Julia Śladowska kl.5b, Joanna Miecznik kl.5b (kategoria BENIAMIN) oraz Dorota Rzewnicka kl.4d, Kuba Brzeziński kl.4d, Jan Kwiecień kl.4s (kategoria MALUCH) - XXII edycja Międzynarodowego Konkursu "Kangur Matematyczny 2013", organizowanego przez TUWiNM w Toruniu - opiekun - p. Aldona Fijałkowska (2 uczniów), p. Anna Olczak-Mielczarek (2 uczniów), p. Alicja Rostowska (2 uczennice),
    (13.05.2013)

UCZNIOWIE klasy 6C - I miejsce w kraju - LAUREACI XXIV edycji  Międzynarodowego Konkursu "Matematyka bez granic" - kategoria JUNIOR 2013, organizowanego pod auspicjami Rady Europy i patronatem Polskiego Towarzystwa Matematycznego - opiekun - p. Anna Olczak - Mielczarek,

(07.05.2013)

XIX edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2013
  • Michał Kolankiewicz kl.6c - I miejsce indywidualnie - matematyka klasy szóste - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek,
  • Joanna Miecznik kl.5b - II miejsce indywidualnie - matematyka klasy piąte - opiekun - p. Alicja Rostowska,
  • Dorota Rzewnicka kl.4d - II miejsce indywidualnie - matematyka klasy czwarte - opiekun - p. Aldona Fijałkowska,
  • Sieracki Bartosz kl. 6c - III miejsce indywidualnie - matematyka klasy szóste - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek,
  • Jan Kwiecień kl.4s - III miejsce indywidualnie - matematyka klasy czwarte - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek,
I miejsce drużynowo - matematyka klasy czwarte: Dorota Rzewnicka kl.4d, Jan Kwiecień kl.4s, Katarzyna Murzyńska kl.4s - opiekun - p. Aldona Fijałkowska (1 uczennica), p. Anna Olczak-Mielczarek (2 uczniów),
II miejsce drużynowo - matematyka klasy piąte: Joanna Miecznik kl.5b, Maria Kozłowska kl.5a, Julia Śladowska kl.5b - opiekun - p. Alicja Rostowska (2 uczennice), p. Barbara Szymborska (1 uczennica),
II miejsce drużynowo - matematyka klasy szóste: Michał Kolankiewicz kl.6c, Bartosz Sieracki kl.6c, Jakub Żmujdzin kl.6c - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek,
(20.04.2013)

Laureat - Michał Kolankiewicz kl.6c - I miejsce w kraju, nagrodzony przez organizatora obozem naukowo-wypoczynkowymXIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego "MAT 2013", organizowanego przez Firmę Edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej, Wrocławskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Matematycznego oraz Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek,
  • Dorota Rzewnicka kl.4d, Katarzyna Słupska kl.6c - wyróżnienie za dobry wynik XIV edycja Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego "MAT 2013", organizowanego przez Firmę Edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej, Wrocławskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Matematycznego oraz Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki - opiekun - p. Aldona Fijałkowska, Anna Olczak-Mielczarek,
    (13.02.2013)


  • Michał Kolankiewicz kl.6c - wyróżnienie za bardzo dobry wynik - XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego "Alfik Matematyczny 2012", organizowanego przez Firmę Edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz pod patronatem Politechniki Wrocławskiej, Wrocławskiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Matematycznego oraz Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek,
  • wyróżnienia za dobry wynik - Julia Śladowska kl.5b, Jan Kwiecień kl.4s - XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego "Alfik Matematyczny 2012", organizowanego przez Firmę Edukacyjną Łowcy Talentów - Jersz - opiekun - p. Alicja Rostowska (1 uczennica), p. Anna Olczak-Mielczarek (1 uczeń),
(08.01.2013) 
  • I miejsce indywidualnie - Michał Kolankiewicz kl.6c,  II miejsce indywidualnie - Bartosz Sieracki kl.6c oraz I miejsce drużynowo: Michał Kolankiewicz kl.6c, Bartosz Sieracki kl.6c, Jakub Żmujdzin kl.6c - V edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego "Z przyrodą za pan brat", organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek,
  (04.12.2012)
  

PRZYRODA 

MICHAŁ KOLANKIEWICZ kl.6c - laureat III etapu Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla Uczniów Szkół Podstawowych i Gimnazjów Województwa Mazowieckiego w roku szkolnym 2012/2013, organizowanego na zlecenie Mazowieckiego Kuratora Oświaty przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska,
(04.12.2012) 
  • Michał Kolankiewicz kl.6c (kategoria - ADEPT), Urszula Krynicka kl.4s (kategoria - MALUCH) - wyróżnienia za bardzo dobry wynik (nagroda książkowa) - Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-planeta", organizowany przy współpracy SGGW przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie" w Warszawie - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (1 uczeń), p. Marta Pater (1 uczennica),
  • 8 uczniów wyróżnionych - Paulina Wuszter kl.6d, Bartosz Sieracki kl. 6c (kategoria - ADEPT), Katarzyna Murzyńska kl.4s, Katarzyna Majchrzak kl.4d, Michał Wyrębkowski kl.4a, Jan Kwiecień kl.4s, Julia Kubiak kl.4s, Natalia Mrozowska kl.4s (kategoria - MALUCH) - Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny "Eko-planeta", organizowany przy współpracy SGGW przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej "Pokolenie" w Warszawie - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (2 uczniów), p. Marta Pater (6 uczniów),
    (13.05.2013) 
XIX edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2013
  • Michał Kolankiewicz kl.6c - II miejsce indywidualnie - przyroda klasy szóste - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska,
I miejsce drużynowo - przyroda klasy szóste: Michał Kolankiewicz kl.6c, Szymon Szymański kl.6b, Kacper Bieniek kl.6c - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska,
 (20.04.2013)
  • I miejsce indywidualnie - Michał Kolankiewicz kl.6c,  II miejsce indywidualnie - Bartosz Sieracki kl.6c oraz I miejsce drużynowo: Michał Kolankiewicz kl.6c, Bartosz Sieracki kl.6c, Jakub Żmujdzin kl.6c - V edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno-Przyrodniczego "Z przyrodą za pan brat", organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska
  (04.12.2012)
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 10