Osiągnięcia wiedzowe 2010/2011 Drukuj
 

KSZTAŁCENIE ZINTEGROWANE

  • Michał Wyrębkowski kl.2a - LAUREAT etapu wojewódzkiego XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego", organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun - p. Małgorzata Szulborska,

  • 2 uczniów wyróżnionych: Fabian Maciński k.3a, Łukasz Owczarek kl.3e - XX edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "KANGUR MATEMATYCZNY 2011", organizowanego przez TUWiNM pod patronatem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Rady Europy - opiekun - p. Joanna Matuszak (1 uczeń), p. Joanna Skubiszewska (1 uczeń),
  
 
XVII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej -2011
  • Dorota Rzewnicka kl.2d - I miejsce ind. - edukacja polonistyczna klasy drugie - opiekun - p. Beata Tokaj,
  • Michał Wyrębkowski kl.2a - II miejsce ind. - edukacja matematyczna klasy drugie -opiekun - p. Małgorzata Szulborska,

I miejsce drużynowo -edukacja polonistyczna klasy drugie: Dorota Rzewnicka kl.2d, Katarzyna Majchrzak kl.2d, Urszula Krynicka kl.2c - opiekun - p. Beata Tokaj (2 uczennice), p. Bożena Koper (1 uczennica),

III miejsce drużynowo - edukacja matematyczna klasy drugie: Michał Wyrębkowski kl.2a, Dorota Rzewnicka kl.2d, Kamil Wojda kl.2b - opiekun - p. Małgorzata Szulborska (1 uczeń), p. Beata Tokaj (1 uczennica), p. Marzena Nejman (1 uczeń),

 

  • Bartosz Kwiatkowski kl.3b - wyróżnienie - VI edycja Multimedialnego Konkursu Informatycznego "Taki jestem...", organizowanego przez SP nr 22 w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Gomułka,

  • Michał Wyrębkowski kl.2a - uczeń zakwalifikował się do etapu rejonowego XVI edycji Ogólnopolskiego Konkursu "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego", organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty.

 

 


 

JĘZYK POLSKI 

ALEKSANDRA GALEWICZ kl.6c - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2010/2011, organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
 
 
  • II miejsce drużynowo: Aleksandra Galewicz kl.6c, Maria Sulińska kl.6b, Agnieszka Kaniok kl.6c, Alicja Wójcik kl.6e, Magdalena Misiak kl.6e - VI Międzyszkolny Konkurs "Poloniada, czyli potyczki z językiem polskim", organizowany przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna (3 uczennice), p. Iwona Kowalczyk (2 uczennice),

  • Julia Sieczkowska kl.5b - I miejsce, III miejsce - Aleksandra Mrozowska kl.5s - XXVI Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Starożytnej Grecji, organizowany przez Muzeum Mazowieckie w Płocku i SP nr 18 w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Lechowicz,
 
 
XVII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2011 
  • Eliza Pomianowska kl.4c - II miejsce ind. - język polski klasy czwarte - opiekun - p. Bożena Matlęga,
  • Marianna Mycroft kl.4c - III miejsce ind. - język polski klasy czwarte - opiekun - p. Bożena Matlęga,
  • Anna Solak kl.4b - III miejsce ind. - język polski klasy czwarte - opiekun - p. Bożena Matlęga,
I miejsce drużynowo - język polski klasy czwarte: Eliza Pomianowska kl.4c, Marianna Mycroft kl.4c, Anna Solak kl.4b - opiekun p. Bożena Matlęga (3 uczennice),
 
  • Wiktoria Charzewska kl.5b - II miejsce ind. - język polski klasy piąte - opiekun - p. Małgorzata Lechowicz,
II miejsce drużynowo - język polski klasy piąte: Wiktoria Charzewska kl.5b, Aniela Kosek kl.5a, Filip Zubek kl.5s - opiekun - p. Małgorzata Lechowicz (3 uczniów),
 
  • Aleksandra Galewicz kl.6c - II miejsce ind. - język polski klasy szóste - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
  • Maria Sulińska kl.6b - III miejsce ind. - język polski klasy szóste - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
I miejsce drużynowo - język polski klasy szóste: Aleksandra Galewicz kl.6c, Maria Sulińska kl.6b, Agnieszka Kaniok kl.6c - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna (3 uczniów),
 
 
 
Laureaci nagrodzeni tygodniowym obozem: Szymon Staneta kl.5c (III miejsce w województwie, VII w kraju) oraz Filip Zubek kl.5s (VII miejsce w województwie, XVIII w kraju) - Ogólnopolski Konkurs "Alfik Humanistyczny 2010", organizowany przez Firmę Oświatową Łowcy Talentów - Jersz - opiekun - p. Ewa Wojtycka, p. Małgorzata Lechowicz,
  • 2 uczniów wyróżnionych za bardzo dobre wyniki: Zofia Kołecka kl.4b, Anna Solak kl.4b - Ogólnopolski Konkurs "Alfik Humanistyczny 2010", organizowany przez Firmę Oświatową Łowcy Talentów - Jersz - opiekun - p. Bożena Matlęga,
  • 3 uczniów wyróżnionych za dobre wyniki: Bartosz Wiśniewski kl.4c, Eliza Pomianowska kl.4c, Michał Gawarkiewicz kl.5b - Ogólnopolski Konkurs "Alfik Humanistyczny 2010", organizowany przez Firmę Oświatową Łowcy Talentów - Jersz - opiekun - p. Bożena Matlęga (2 uczniów), p. Małgorzata Lechowicz (1 uczeń),

  • Aleksandra Galewicz kl.6c - wyróżnienie - Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego "Multitest" (sesja jesienna), organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna, 

  • Aleksandra Galewicz kl.6c - uczennica zakwalifikowała się do III (wojewódzkiego) etapu Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2010/2011, organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna,
  • Aleksandra Galewicz kl.6c - uczennica zakwalifikowała się do II (rejonowego) etapu Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego w roku szkolnym 2010/2011, organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun - p. Elżbieta Zbrzezna.


HISTORIA

  • MARIA SULIŃSKA kl.6b - FINALISTKA etapu wojewódzkiego XVI Ogólnopolskiego Konkursu "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego", organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun - p. Renata Wojtycka,

 

XVII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2011 
  • Julia Sieczkowska kl.5b - I miejsce ind. - historia klasy piąte - opiekun - p. Renata Wojtycka,


  • Laureat - Agnieszka Kaniok kl.6c - III miejsce, wyróżnienie - Aleksandra Skrobosz kl.6c - Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Jadwiga i Władysław Jagiełło - początek nowej dynastii", organizowany przez SP nr 11 w Płocku - opiekun - p. Renata Wojtycka,
  • Maria Sulińska kl.6b - uczennica zakwalifikowała się do etapu rejonowego XVI Ogólnopolskiego Konkursu "Losy Żołnierza i Dzieje Oręża Polskiego", organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty - opiekun - p. Renata Wojtycka.
 

 JĘZYK ANGIELSKI 

XVII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej

  • Szymon Staneta kl. 5c - I miejsce ind. - język angielski klasy piąte - opiekun - p. Justyna Grzyb,

II miejsce drużynowo - język angielski klasy piąte: Szymon Staneta kl.5c, Kacper Pawlak kl.5c, Wiktoria Charzewska kl.5b - opiekun - p. Justyna Grzyb

  • Gabriela Sadowska kl.6e - I miejsce ind. - język angielski klasy szóste - opiekun - p. Agnieszka Jarzyńska,
II miejsce drużynowo - język angielski klasy szóste: Gabriela Sadowska kl.6e, Mateusz Nowakowski kl.6e, Piotr Adamski kl.6c - opiekun - p. Agnieszka Jarzyńska (2 uczniów), p. Renata Idzik (1 uczeń),
 
 
 
  • Zofia Cywoniuk kl.5e - wyróżnienie za dobry wynik - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "ENGLISH ACE 2011", organizowany przez Firmę Oświatową Łowcy Talentów - "Jersz" - nauczyciel - p. Renata Idzik (1 uczennica),

  • Szymon Staneta kl.5c, Kacper Pawlak kl.5c - wyróżnienia - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "MIX 2011", organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej - opiekun - p. Justyna Grzyb (2 uczniów), 
 
  • dyplom laureata za VII miejsce: Piotr Adamski kl.6c, Marianna Mycroft kl.4c, Szymon Staneta kl.5c, Gabriela Sadowska kl.6e oraz dyplom laureata za VIII miejsce - Zofia Cywoniuk kl. 5e - Ogólnopolska Olimpiada z Języka Angielskiego "Olimpus", organizowana przez Firmę OLIMPUS - opiekun - p. Renata Idzik (3 uczniów), p. Justyna Grzyb (1 uczeń), p. Agnieszka Jarzyńska (1 uczennica),

  • Szymon Staneta kl.5c - laureat (III miejsce) - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy SEZAM 2010, organizowany przez Szkolną Akademię Wiedzy - opiekun - p. Justyna Grzyb,

  • Gabriela Sadowska kl.6e - III miejsce - Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego, organizowany przez Zespół Szkół nr 1 w Płocku - opiekun - p. Agnieszka Jarzyńska,

  • Szymon Staneta kl.5c - wyróżnienie za zajęcia X miejsca - Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego PINGWIN 2010 organizowany przez firmę edukacyjną Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI - opiekun - p. Justyna Grzyb,

  • Szymon Staneta kl.5c, Wiktoria Charzewska kl.5b, Zofia Cywoniuk kl.5e - wyróżnienia za bardzo dobry wynik oraz Kacper Pawlak kl.5c -wyróżnienie za dobry wynik - Ogólnopolski Konkurs ENGLISH HIGH FLIER 2010 organizowany przez firmę Łowcy Talentów - Jersz - opiekun - p. Justyna Grzyb (3 uczniów), p. Renata Idzik (1 uczennica),

  • Marianna Mycroft kl.4c - laureat, wyróżnienia: Zofia Cywoniuk kl.5e, Szymon Staneta kl.5c, Gabriela Sadowska kl.6e - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Multitest" (sesja jesienna), organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej - opiekun - p. Renata Idzik (2 uczniów), p. Justyna Grzyb (1 uczeń), p. Agnieszka Jarzyńska (1 uczennica),
 
  • Laureat - Kasper Lisowski kl.3e - II miejsce, wyróżnienia: Jan Kwiecień kl.2c, Artur Mycroft kl.2c - III edycja Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas I-III - "The Smarters - Brain Twister", organizowanego przez SP nr 22 w Płocku - opiekun - p. Joanna Jakubowska.

 


MATEMATYKA

 
MICHAŁ KOLANKIEWICZ kl.4c - LAUREAT - maksymalny wynik w konkursie - I miejsce w kraju (nagroda - wycieczka do Legolandu w Danii) - XX edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "KANGUR MATEMATYCZNY 2011" organizowanego w Polsce przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod patronatem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Rady Europy - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek,
  • 9 uczniów wyróżnionych: Katarzyna Słupska kl.4c, Anna Solak kl.4b, Anna Trojanowska kl.4s, Wojciech Sarwiński kl.6b, Kacper Pawlak kl.5c, Szymon Staneta kl.5c, Łukasz Solak kl.5b, Aniela Kosek kl.5a, Jakub Komorowski kl.5a - XX edycja Międzynarodowego Konkursu Matematycznego "KANGUR MATEMATYCZNY 2011", organizowanego przez TUWiNM pod patronatem Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Rady Europy - opiekun - p. Alicja Rostowska (4 uczniów), p. Aldona Fijałkowska (3 uczniów), p. Anna Olczak-Mielczarek (2 uczennice), 
III miejsce w kategorii średnia wyników szkół podstawowych w regionie warszawskim - Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR 2011 (wycieczka dla najlepszych uczniów do Warszawy- CENTRUM KOPERNIKA)
 
 
XVII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2011 
  • Michał Kolankiewicz kl.4c - I miejsce ind. - matematyka klasy czwarte - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek,
  • Szymon Staneta kl.5c - II miejsce ind. - matematyka klasy piąte - opiekun - p. Aldona Fijałkowska,
  • Kacper Pawlak kl.5c - III miejsce ind. - matematyka klasy piąte - opiekun - p. Aldona Fijałkowska,
II miejsce drużynowo - matematyka klasy piąte: Szymon Staneta kl.5c, Kacper Pawlak kl.5c, Łukasz Solak kl.5b - opiekun p. Aldona Fijałkowska (3 uczniów),
 
  • 2 uczniów wyróżnionych za bardzo dobre wyniki: Michał Kolankiewicz kl.4c (V miejsce w województwie), Szymon Staneta kl.5c - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "MAT 2011", organizowany przez Firmę Oświatową Łowcy Talentów - Jersz - opiekun - p. Anna Olczak-Mielczarek (1 uczeń), p. Aldona Fijałkowska (1 uczeń),
  • 3 uczniów wyróżnionych za dobre wyniki: Wojciech Sarwiński kl.6b, Łukasz Solak kl.5b, Gabriela Sadowska kl.6e - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "MAT 2011", organizowany przez Firmę Oświatową Łowcy Talentów Łowcy Talentów - Jersz - opiekun - p. Alicja Rostowska  (1 uczeń), p. Aldona Fijałkowska (1 uczeń), p. Barbara Szymborska (1 uczennica).
 
 

PRZYRODA

XVII edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej

I miejsce drużynowo - przyroda klasy czwarte: Szymon Szymański kl.4b, Kacper Bieniek kl.4c, Michał Kolankiewicz kl.4c - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska (3 uczniów),
 
 
  • wyróżnienia za bardzo dobry wynik + nagroda książkowa: Paulina Wuszter kl.4d, Szymon Staneta kl.5c -  Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny, organizowany przez Stowarzyszenie Upowszechniania Wiedzy i Kultury Regionalnej w Warszawie - opiekun - p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska (1 uczennica), p. Marta Pater (1 uczeń).
 
 

 


 

INFORMATYKA

  • Aleksander Murawski kl.6b I miejsce, wyróżnienie - Alicja Wójcik kl.6e VI edycja Multimedialnego Konkursu Informatycznego "Taki jestem...", organizowanego przez SP nr 22 w Płocku - opiekun - p. Małgorzata Gomułka (1 uczeń), p. Robert Elwertowski (1 uczennica).

 


 

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 4 z 8