Osiągnięcia wiedzowe 2009/2010 Drukuj

KSZTAŁCENIE ZINTEGROWANE

 

Michał Kolankiewicz kl.3c - wyróżnienie za bardzo dobry wynik, wyróżnienie za dobry wynik - Jakub Żmujdzin kl.3a -  Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2010" organizowany w Polsce przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych i Informatyki UMK w Toruniu - nauczyciele - p. Katarzyna Nowysz (1 uczeń), p. Małgorzata Ostrowska (1 uczeń)

 

 

Michał Kolankiewicz kl.3c - wyróżnienie za dobry wynik (III miejsce w województwie) - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "MAT 2010" organizowany przez Firmę Oświatową "Łowcy Talentów - Jersz" - nauczyciel - p. Katarzyna Nowysz 

 

 

XVI Edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2010r.

Joanna Miecznik kl.2b - I miejsce ind. - edukacja polonistyczna klasy drugie - nauczyciel - p. Małgorzata Gomułka

Iga Śliwińska kl.2d - II miejsce ind. - edukacja polonistyczna klasy drugie - nauczyciel - p. Elżbieta Gdak

I miejsce drużynowo - edukacja polonistyczna klasy drugie: Joanna Miecznik kl.2b, Iga Śliwińska kl.2d, Piotr Sobecki kl.2c, Katarzyna Durmaj kl.2d - nauczyciele - p. Małgorzata Gomułka,  p. Elżbieta Gdak (2 uczniów), p. Dorota Pankau

 

Michał Kolankiewicz kl.3c - II miejsce ind. - edukacja matematyczna klasy trzecie - nauczyciel - p. Katarzyna Nowysz

Michał Kolankiewicz kl.3c, Eliza Pomianowska kl.3c, Anna Solak kl.3b - II miejsce ind. - edukacja polonistyczna klasy trzecie - nauczyciel - p. Katarzyna Nowysz (2 uczniów), p. Marzena Nejman (1uczennica)

I miejsce drużynowo - edukacja polonistyczna klasy trzecie: Michał Kolankiewicz kl.3c, Eliza Pomianowska kl.3c, Anna Solak kl.3b, Katarzyna Mironiuk kl.3c - nauczyciele - p. Katarzyna Nowysz (3 uczniów), p. Marzena Nejman (1 uczeń)  

 


JĘZYK POLSKI

BARBARA BANASZCZAK kl.6b - LAUREAT  etapu III  Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych, organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych "Delta" w Płocku - nauczyciel - p. Bożena Matlęga

 

 

3 laureatów wyróżnionych nagrodą książkową: Agnieszka Kaniok kl.5c, Alicja Wójcik kl.5e, Aniela Kosek kl.4a - Ogólnopolski Konkurs z Języka Polskiego "Albus 2010" organizowany przez firmę edukacyjną Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie - nauczyciele - p. Elżbieta Zbrzezna (1ucz.), p. Iwona Kowalczyk (1 ucz.), p. Małgorzata Lechowicz (1 ucz.)

18 laureatów: Kacper Pawlak kl.4c, Maria Sulińska kl.5b, Cezary Dudkiewicz kl.6e, Jakub Komorowski kl.4a, Julia Sieczkowska kl.4b, Wiktoria Charzewska kl.4b, Marta Wójtewicz kl.5c, Dawid Walczak kl.6c, Jakub Podwójci kl.4d, Aleksandra Mrozowska kl.4s, Katarzyna Tomczyk kl.5e, Natalia Turkowska kl.5b, Oliwia Lisowska kl.6b, Maja Garkowska kl.4d, Aleksandra Galewicz kl.5c, Hubert Staniszewski kl.5b, Gabriela Sadowska kl.5e, Klementyna Janicka kl.6b - Ogólnopolski  Konkurs Języka Polskiego "Albus 2010" organizowany przez firmę edukacyjną Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie - nauczyciele - p. Elżbieta Zbrzezna (6 uczniów), p. Małgorzata Lechowicz (4 uczniów), p. Bożena Matlęga (3 uczniów), p. Ewa Wojtycka (3 uczniów), p. Iwona Kowalczyk (2 uczniów)

22 uczniów wyróżnionych: Szymon Staneta kl.4c, Alicja Rzeszotarska kl.5b, Kamil Karolewski kl.6c, Bartosz Staneta kl.6e, Barbara Banaszczak kl.6b, Agnieszka Walczak kl.6b, Filip Zubek kl.4s, Martyna Obiała kl.5b, Magdalena Misiak kl. 5e, Patryk Kowalski kl.5s, Agnieszka Rogulska kl.6e, Agata Fijałkowska kl.4a, Zofia Cywoniuk kl.4e, Małgorzata Lemankiewicz kl.6b, Gabriela Brzózka kl.4s, Alicja Raczyńska kl.4e, Agnieszka Ochman kl.5c, Jakub Kamiński kl.5b, Łukasz Grodzicki kl.6e, Michał Gawarkiewicz kl.4b, Łukasz Solak kl.4b, Kinga Tomaszewska kl.5e - Ogólnopolski Konkurs Języka Polskiego "Albus 2010" organizowany przez firmę edukacyjną Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie - nauczyciele - p. Elżbieta Zbrzezna (7 uczniów), p. Małgorzata Lechowicz (5 uczniów), p. Bożena Matlęga (4 uczniów), p. Iwona Kowalczyk (3 uczniów), p. Włodzimierz Mazurkiewicz (2 uczniów), p. Ewa Wojtycka (1 uczeń)

 

 

II miejsce drużynowo: Barbara Banaszczak kl.6b, Agnieszka Walczak kl.6b, Agnieszka Rogulska kl.6e, Cezary Dudkiewicz kl.6e, Bartosz Staneta kl.6e - V Międzyszkolny Konkurs " Poloniada, czyli potyczki z językiem polskim" organizowany przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku - nauczyciele - p. Bożena Matlęga (2 uczennice), p. Elżbieta Zbrzezna (3 uczniów)

 

 

XVI Edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2010r.

Barbara Banaszczak kl.6b - I miejsce ind. - język polski klasy szóste - nauczyciel - p. Bożena Matlęga

III miejsce drużynowo - język polski klasy szóste: Barbara Banaszczak kl.6b, Klementyna Janicka kl.6b, Cezary Dudkiewicz kl.6e, Agnieszka Walczak kl.6b - nauczyciele - p. Bożena Matlęga (3 uczennice), p. Elżbieta Zbrzezna (1 uczeń)

Barbara Banaszczak kl.6b - I miejsce ind. - konkurs ortograficzny - nauczyciel - p. Bożena Matlęga

II miejsce drużynowo - konkurs ortograficzny: Barbara Banaszczak kl.6b, Kamil Karolewski kl.6c, Agnieszka Rogulska kl.6e, Oliwia Lisowska kl.6b - nauczyciele - p. Bożena Matlęga (3 uczniów), p. Elżbieta Zbrzezna (1 uczeń)

 

 

Laureat - Kamil Karolewski kl.6c (nagroda - obóz) - Ogólnopolski Konkurs "Alfik Humanistyczny 2009" organizowany przez Firmę Oświatową - Łowcy Talentów - Jersz - nauczyciel - p. Bożena Matlęga

2 uczniów wyróżnionych za bardzo dobre wyniki: Barbara Banaszczak kl.6b, Agnieszka Ochman kl.5c - Ogólnopolski Konkurs "Alfik Humanistyczny 2009" organizowany przez Firmę Oświatową - Łowcy Talentów - Jersz - nauczyciele - p. Bożena Matlęga, p. Elżbieta Zbrzezna

uczniów wyróżnionych za dobre wyniki: Klementyna Janicka kl.6b, Aleksandra Galewicz kl.5c - Ogólnopolski Konkurs "Alfik Humanistyczny 2009" organizowany przez Firmę Oświatową - Łowcy Talentów - Jersz - nauczyciele - p. Bożena Matlęga, p. Elżbieta Zbrzezna

 

 

Uczniowie zakwalifikowani do II (rejonowego) etapu Wojewódzkiego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych "Delta" w Płocku:

Barbara Banaszczak kl.6b - nauczyciel - p. Bożena Matlęga

Agnieszka Walczak  kl.6b - nauczyciel - p. Bożena Matlęga

Agnieszka Rogulska kl.6e - nauczyciel - p. Elżbieta Zbrzezna

Maria Sulińska kl.5b - nauczyciel - p. Elżbieta Zbrzezna

 


HISTORIA  

I miejsce - Aleksandra Mrozowska kl.4s, Alicja Raczyńska kl.4e, Bartosz Matlęga kl.5a - Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej w ramach X edycji Dni Kultury Europejskiej organizowane przez Gimnazjum nr 5 w Płocku - p. Renata Wojtycka, p. Edyta Kowalska

 

 

XVI Edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2010r.

Kamil Karolewski kl.6c - II miejsce ind. - historia klasy 6 - nauczyciel - p. Renata Wojtycka

 

 

III miejsce - Łukasz Grodzicki kl.6e, wyróżnienie - Aleksandra Mrozowska kl.4s - Międzyszkolny Konkurs Historyczny "Ostatni Piastowie na polskim tronie" organizowany przez SP nr 11 w Płocku - nauczyciel - p. Renata Wojtycka

 

 

laureat - Kamil Karolewski kl.6c, wyróżnienia: Łukasz Grodzicki kl.6e, Dawid Walczak kl.6c - Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o II wojnie światowej organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej - nauczyciel - p. Renata Wojtycka

 


JĘZYK ANGIELSKI 

 

Laureaci: I miejsce - Kasper Lisowski kl.2b, II miejsce - Artur Mycroft kl.1c, III miejsce - Jan Kwiecień - kl.1c, wyróżnienie - Anna Solak kl.3b - Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas I-III  "The Smarters - Brain Twister" organizowany przez SP 22 w Płocku - nauczyciele - p. Joanna Jakubowska (3 uczniów), p. Agata Rychlik (1 uczeń)

 

 

Anna Adamkowska kl.5c - wyróżnienie za dobry wynik - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "ENGLISH HIGH FLIER 2009" organizowany przez Firmę Oświatową "Łowcy Talentów - Jersz" - nauczyciel - p. Renata Idzik

 

 

laureat - III miejsce - Szymon Staneta kl.4c, dyplomy laureatów: Zofia Cywoniuk kl.4e, Bartosz Staneta kl.6e, Barbara Banaszczak kl.6b - Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "Olimpus" - sesja wiosenna 2010 organizowany przez Firmę Olimpus - nauczyciele - p. Justyna Grzyb (2 uczniów), p. Renata Idzik (1 uczeń), Justyna Matusiak (1 uczeń) 

 

 

Marianna Mycroft kl.3a - wyróżnienie za bardzo dobry wynik, 2 uczniów wyróżnionych za dobry wynik: Szymon Staneta kl.4c, Bartosz Staneta kl.6e - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Fox" organizowany pod patronatem UJ w Krakowie - nauczyciele: p. Renata Idzik (1 uczeń), p. Justyna Grzyb (1 uczeń), p. Justyna Matusiak (1 uczeń)

 

 

XVI Edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2010r.

Barbara Banaszczak kl.6b - II miejsce ind. - język angielski klasy szóste - nauczyciel - p. Justyna Grzyb

III miejsce drużynowo - język angielski klasy szóste: Barbara Banaszczak kl.6b, Agnieszka Walczak kl.6b, Małgorzata Lemankiewicz kl.6b, Bartosz Staneta kl.6e - nauczyciele - p. Justyna Grzyb (3 uczennice), p. Justyna Matusiak (1 uczeń)

 

 

2 uczniów wyróżnionych za bardzo dobry wynik: Szymon Staneta kl.4c, Zofia Cywoniuk kl.4e oraz wyróżnienie za dobry wynik - Anna Adamkowska kl.5c - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "English Ace - 2010" organizowany przez Firmę Oświatową "Łowcy Talentów - Jersz" - nauczyciele - p. Renata Idzik (2 uczennice), p. Justyna Grzyb (1 uczeń)

 

 

laureaci: I miejsce - Szymon Staneta kl.4c, III miejsce - Bartosz Staneta kl.6e, Małgorzata Lemankiewicz kl. 6b oraz dyplomy laureatów dla uczniów: Wiktoria Charzewska kl.4b, Kacper Pawlak kl.4c, Gabriela Sadowska kl.5e, Anna Adamkowska kl.5c, Mateusz Nowakowski kl.5e - Ogólnopolski Konkurs z Języka Angielskiego "OLIMPUS" - nauczyciele - p. Justyna Grzyb (4 uczniów), p. Agnieszka Jarzyńska (2 uczniów), p. Justyna Matusiak (2 uczniów), p. Renata Idzik

 

 

wyróżnienie: Aleksandra Galewicz kl.5c - Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Sezam" - nauczyciel - p. Renata Idzik

 

 

laureatki: Aleksandra Galewicz kl.5c, Gabriela Sadowska kl.5e - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Multitest" organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej - nauczyciele - p. Renata Idzik, p. Justyna Matusiak, p. Agnieszka Jarzyńska

wyróżnienia: Bartosz Staneta kl.6e, Barbara Banaszczak kl.6b, Cezary Dudkiewicz kl.6e, Oliwia Lisowska kl.6b - Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego "Multitest" organizowany przez Centrum Szkolnej - nauczyciele - p. Justyna Grzyb (2 uczniów), p. Justyna Matusiak, p. Agnieszka Jarzyńska

 


 MATEMATYKA

CEZARY DUDKIEWICZ KL.6e - LAUREAT etapu III Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych, organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych "Delta" w Płocku - nauczyciel - p. Anna Olczak-Mielczarek

 

 

4 uczniów wyróżnionych za bardzo dobre wyniki: Piotr Murzyński kl.6e, Cezary Dudkiewicz kl.6e, Kamil Karolewski kl.6c, Szymon Staneta kl.4c - Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2010" organizowany w Polsce przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu - nauczyciele - p. Anna Olczak - Mielczarek (3 uczniów), p. Aldona Fijałkowska (1 uczeń)

6 uczniów wyróżnionych: Patryk Kowalski kl.5s, Barbara Banaszczak kl.6b, Klementyna Janicka kl.6b, Bartosz Staneta kl.6e, Kacper Pawlak kl.4c, Łukasz Solak kl.4b - Międzynarodowy Konkurs " Kangur Matematyczny 2010" organizowany w Polsce przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod  patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki UMK w Toruniu - nauczyciele - p. Anna Olczak-Mielczarek (4 uczniów), p. Aldona Fijałkowska (2 uczniów)

IV miejsce w kategorii najlepsze szkoły - średnia wyników szkół podstawowych w regionie województwa mazowieckiego i miasta stołecznego Warszawy - Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny 2010"

 

 

7 uczniów wyróżnionych za bardzo dobre wyniki: Cezary Dudkiewicz kl.6e (I miejsce w województwie, XVI w kraju), Kamil Karolewski kl.6c, Szymon Staneta kl.4c,  Piotr Murzyński kl.6e, Klementyna Janicka kl.6b, Łukasz Solak kl.4b, Bartosz Staneta kl.6e - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "MAT 2010" organizowany przez Firmę Oświatową "Łowcy Talentów - Jersz" - nauczyciele - p. Anna Olczak-Mielczarek (5 uczniów), p. Aldona Fijałkowska (2 uczniów)

4 uczniów wyróżnionych za dobre wyniki: Łukasz Grodzicki kl.6e, Agnieszka Walczak kl.6b, Dawid Kwiatkowski kl.6e, Kacper Pawlak kl. 4c - Ogólnopolski Konkurs Matematyczny "MAT 2010" organizowany przez Firmę Oświatową "Łowcy Talentów - Jersz" - nauczyciele - p. Anna Olczak-Mielczarek (3 uczniów), p. Aldona Fijałkowska (1 uczeń)

 

 

Laureaci - klasa VI b (pion klas szóstych) - I miejsce w regionie mazowieckim, II miejsce w kraju, klasa V c (pion klas piątych)- III miejsce w regionie mazowieckim - XXI edycja Międzynarodowego Konkursu "Matematyka bez granic - Junior 2010" organizowanego przez Polskie Towarzystwo Matematyczne i Wydział Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego pod patronatem Rady Europy i Mazowieckiego Kuratora Oświaty w regionie mazowieckim - nauczyciele - p. Anna Olczak-Mielczarek (kl.6b), p. Barbara Szymborska (kl.5c) 

 

 

XVI Edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2010r.

Kacper Pawlak kl.4c - II miejsce ind. - matematyka klasy czwarte - nauczyciel - p. Aldona Fijałkowska

II miejsce drużynowo - matematyka klasy czwarte: Kacper Pawlak kl.4c, Łukasz Solak kl.4b, Michał Gawarkiewicz kl.4b, Jakub Komorowski kl.4a - nauczyciele - p. Aldona Fijałkowska (3 uczniów), p. Alicja Rostowska (1 uczeń)

Cezary Dudkiewicz kl.6e - III miejsce ind. -  matematyka klasy szóste - nauczyciel - p. Anna Olczak-Mielczarek

I miejsce drużynowo -  matematyka klasy szóste: Cezary Dudkiewicz kl.6e, Agnieszka Walczak kl.6b, Klementyna Janicka kl.6b, Kamil Karolewski kl.6c - nauczyciel - p. Anna Olczak-Mielczarek

 

 

I miejsce - Cezary Dudkiewicz kl.6e, II miejsce - Kamil Karolewski kl.6c - Rejonowy Konkurs Matematyczny dla uczniów szkół podstawowych diecezji płockiej organizowany przez Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu - nauczyciel - p. Anna Olczak-Mielczarek

Cezary Dudkiewicz kl.6e, Kamil Karolewski kl.6c, Bartosz Staneta kl.6e, Piotr Murzyński kl.6e, Agnieszka Walczak kl.6b - uczniowie zakwalifikowani do II (rejonowego) etapu Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych diecezji płockiej, organizowanego przez Niepubliczne Gimnazjum Katolickie w Sikorzu - nauczyciel - p. Anna Olczak-Mielczarek

 

 

I miejsce - Cezary Dudkiewicz kl.6e, II miejsce - Kamil Karolewski kl.6c - II edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego "Ze słońcem za pan brat" organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku - nauczyciel - p. Anna Olczak-Mielczarek

I miejsce drużynowo: Cezary Dudkiewicz kl.6e, Kamil Karolewski kl.6c, Piotr Murzyński kl.6e - II edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego "Ze słońcem za pan brat" organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku - nauczyciel - p. Anna Olczak-Mielczarek

 

 

Uczniowie zakwalifikowani do II (rejonowego) etapu Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych "Delta" w Płocku:

Cezary Dudkiewicz kl.6e - nauczyciel - p. Anna Olczak-Mielczarek

Kamil Karolewski kl.6c - nauczyciel - p. Anna Olczak-Mielczarek

 


PRZYRODA

CEZARY DUDKIEWICZ kl.6e - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych, organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych "Delta" w Płocku - nauczyciel - p. Agnieszka Kochanowska - Matuszewska

 

 

XVI Edycja Międzyszkolnej Ligi Przedmiotowej - 2010r.

III miejsce drużynowo - przyroda klasy czwarte: Julia Sieczkowska kl.4b, Michał Okoński kl.4c, Łukasz Solak kl.4b, Aleksandra Mrozowska kl.4s - nauczyciel - p. Marta Pater

Cezary Dudkiewicz kl.6e - III miejsce ind. - przyroda klasy szóste - nauczyciel - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska

II miejsce drużynowo - przyroda klasy szóste: Cezary Dudkiewicz kl.6e, Natalia Chmielewska kl.6e, Piotr Murzyński kl.6e, Kamil Karolewski kl.6c - nauczyciel - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska 

 

 

I miejsce - Cezary Dudkiewicz kl.6e, II miejsce - Kamil Karolewski kl.6c - II edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego "Ze słońcem za pan brat" organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku - nauczyciel - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska

I miejsce drużynowo: Cezary Dudkiewicz kl.6e, Kamil Karolewski kl.6c, Piotr Murzyński kl.6e - II edycja Międzyszkolnego Konkursu Matematyczno - Przyrodniczego "Ze słońcem za pan brat" organizowanego przez Zespół Szkół nr 2 w Płocku - nauczyciel - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska

 

 

Uczniowie zakwalifikowani do II (rejonowego) etapu Wojewódzkiego Konkursu Przyrodniczego dla uczniów szkół podstawowych organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych "Delta" w Płocku:

Kamil Karolewski kl.6c - nauczyciel - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska

Cezary Dudkiewicz kl.6e - nauczyciel - p. Agnieszka Kochanowska-Matuszewska

 

 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 Następna > Ostatnie >>

Strona 5 z 8